O nas

Pet Fair ŁÓDŹ

XVII Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR

Międzynarodowe Targi Zoologiczne „Pet Fair” – najstarsze i najważniejsze targi zoologiczne w Polsce – rozwijają skrzydła!

Profesjonalizm – Szacunek – Innowacyjność 

13 – 15 września 2019 roku to data, którą powinni zapamiętać wszyscy przedstawiciele pet biznesu, hodowcy oraz hobbyści. W tych dniach w Hali Expo-Łódź będą miały miejsce 17. Międzynarodowe Targi Zoologiczne „Pet Fair ” – impreza, która od 1991 roku tworzy przyjazne warunki i klimat do nawiązywania kontaktów biznesowych, promocji produktów oraz utrwalenia pozytywnego wizerunku marek i producentów wśród wszystkich miłośników zwierząt.

Nie inaczej będzie i w tym roku, o czym informuje visual oraz główny komunikat tegorocznej imprezy: „z nami rozwijasz skrzydła”. Motto to – już w domyśle – dopełniają hasła takie jak „profesjonalizm”, „innowacyjność” i „szacunek do tradycji”. Wszystkie te elementy znajdują potwierdzenie w tegorocznym programie targów „Pet Fair”.

PROFESJONALIZM

Międzynarodowe Targi Zoologiczne „Pet Fair” wybiegają w przyszłość i śmiało podążają za trendami pokazując, że rozwój poszczególnych kategorii jest dla nich najważniejszy. Dlatego Łódź w tym roku stanie się centrum akwarystyki. Organizatorzy chcą w ten sposób zaakcentować dynamiczne zmiany jakie w ostatnim czasie towarzyszą tej branży.

Na zaproszenie „Pet Fair” targi odwiedzi m.in. „Aquael”, jeden z największych producentów produktów dla rynku zoologicznego. Nie zabraknie też firm: „Juwel” i „Tropical”. Przygotowane aktywności będą przebiegały pod szyldem „Akademii Magazynu Akwarium”. Uczestnicy Międzynarodowych Targów Zoologicznych „Pet Fair” wezmą udział w trzydniowej wystawie akwarystyczno-terrarystycznej. Pasjonaci rzadkich i zjawiskowych ryb, zdumiewających krewetek, węży osiągających ogromne rozmiary czy też bajecznych drzewołazów zobaczą jak zaaranżować akwarium środowiskowe, biotopowe czy dekoracyjne. Po warsztatach będzie można nabyć wszystkie produkty i elementy niezbędne do samodzielnego tworzenia zapierających dech w piersiach podwodnych światów. W trakcie imprezy „Magazyn Akwarium” i Biotope Team Poland „Polish Biotope Contest 2019”, ogłoszą wyniki największego w Polsce konkurs na aranżację akwarium biotopowego.

Targi Pet Fair, to nie jedyna impreza branży zoologicznej odbywająca się w tym samym miejscu i w tym samym czasie. Swoje skrzydła rozwija również branża weterynaryjna, która na miejsce swojej Konferencji weterynaryjnej – choroby małych zwierząt, wybrała również miasto Łodzi. Życząc jakże owocnego spotkania, zapraszamy również lekarzy weterynarii do odwiedzenia Hali Expo-Łódź i targów Pet Fair.

INNOWACYJNOŚĆ

Międzynarodowe Targi Zoologiczne „Pet Fair” stawiając na przedsiębiorców, wspólnie z nimi budują pet biznes. Z tego względu, w trakcie imprezy zaplanowano szereg aktywności dedykowanych klientom branżowym i firmom biorącym udział w targach. Premiery produktowe przygotowane przez topowych producentów i dystrybutorów oraz akcja „WIELKIEGO rabatowania” to zaledwie część aktywności do nich skierowanych. W specjalnie zaaranżowanej do tego przestrzeni odbędą się spotkania networkingowe i prezentacje start-upów debiutujących na rynku zoologicznym. Symboliczną wisienką na torcie będzie konferencja „Franczyza w branży zoologicznej”, która pomoże połączyć ze sobą małych przedsiębiorców i uznanych franczyzodawców.

SZACUNEK DO TRADYCJI

Największe i najstarsze targi zoologiczne w Polsce nie mogą uciekać od swojej historii. Z tego względu Międzynarodowe Targi Zoologiczne „Pet Fair” od 28 lat odbywają się w tej samej, niezmienionej lokalizacji – Hali Expo-Łódź. A to nie wszystko. Tradycji stanie się zadość wraz z przyznaniem prestiżowych Złotych Medali targów „Pet Fair”. W walce o nie wystawcy zmierzą się ze sobą w aż 12 kategoriach!

Podczas poprzedniej edycji Targi odwiedziło 4727 przedstawicieli branży oraz 4187 klientów indywidualnych. Zapoznali się z ofertą 152 wystawców. Jak będzie w tym roku okaże się już w dniach 13 – 15 września 2019 roku w hali Expo-Łódź.

Zapraszamy już dziś.

Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR