Studio TV

PET BIZNES, jako oficjalny partner targów PET FAIR, zabezpiecza wydarzenie od strony intermedialnej. Na czas trwania imprezy zostało uruchomione Studio PET BIZNES, które na bieżąco będzie informowało wystawców i odwiedzających o wszystkich wydarzeniach mających miejsce podczas trwania targów. Studio telewizyjne zostało usytuowane w przestrzeni Modelowego Sklepu. 12 kamer i ponad 20 osób bezpośrednio zaangażowanych w tworzenie trzydniowej relacji na żywo. Wywiady, spotkania z producentami i dystrybutorami produktów zoologicznych. Szkolenia z zakresu marketingu i sprzedaży, warsztaty, pokazy, wykłady oraz prezentacje produktowe, to 1620 minut materiału video.

Zajrzymy również do Strefy Firm i Strefy Magazynu Akwarium oraz pokażemy zmagania akwarystów tworzących środowiskowe, biotopowe i dekoracyjne akwaria. Porozmawiamy z wystawcami o planach i kierunkach dalszego rozwoju. Na gorąco przedstawimy opinię odwiedzających, dotyczących zarówno prezentowanych produktów, jak i samej imprezy.

Studio PET BIZNES będzie dostępne również za pośrednictwem NAVIPET. To aplikacja mobilna, dająca możliwość uczestnictwa w imprezie, szczególnie tym, którym odległość, termin lub inne obowiązki nie pozwoliły na osobisty udział w targach.

Aplikacja Targowa, to kolejna nowość przygotowana przez PET BIZNES. Pobierz bezpłatnie na swój telefon NAVIPET i oglądaj online wydarzenia targowe, dostępne również na stronie internetowej PET BIZBES i na kanale You Tube. Wystarczy, że będziesz posiadał dostęp do Internetu.

Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR