Modelowy sklep

Modelowy Sklep to kompleksowe wyposażenie miejsca sprzedaży. W prezentowanych tam meblach zastosowano nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania techniczne. Zapewniają one właściwe magazynowanie i ekspozycję zarówno produktów zoologicznych, jak i żywych zwierząt.

Prezentowane elementy wyposażenia sklepu, przeznaczone do przetrzymywania ptaków i małych ssaków, wyróżnia energooszczędność oraz wygoda w obsłudze. Gwarantuje to zwierzętom właściwe warunki bytowania w oczekiwaniu na nowych opiekunów.
W sklepie znajduje się również strefa akwarystyczna i terrarystyczna.

Odwiedzający Modelowy Sklep będą mieli okazję zapoznać się z trendami w zarządzaniu, wyposażeniu i projektowaniu przestrzeni sklepowej. Na stoisku studia targowego PET BIZNES będzie można skorzystać z praktycznych porad. Udzielą ich eksperci i specjaliści od merchandisingu, technik sprzedażowych, marketingu, a także sami Wystawcy.

Modelowy Sklep, to jednocześnie nagroda główna w konkursie „WYGRAJ MEBLE DO SKLEPU” adresowana do właścicieli sklepów zoologicznych i osób, które chcą rozpocząć swoją przygodę z branżą zoologiczną.

Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR