Aplikacja targowa

NAVIPET – aplikacja mobilna

NAVIPET to aplikacja mobilna dedykowana w całości użytkownikom rynku zoologicznego. Narzędzie to ułatwi szybkie dotarcie z ofertą produktową nie tylko do właścicieli sklepów zoologicznych, lecznic weterynaryjnych czy salonów groomerskich, ale także do klienta docelowego. Nieograniczone możliwości aplikacji, pozwalają również na obsługę targów, imprez zoologicznych, wykładów oraz szkoleń branżowych. Targi Pet Fair, to jedno z takich wydarzeń. Korzystanie z aplikacji NAVIPET pozwoli wystawcom i odwiedzającym na aktywne uczestnictwo w imprezie.

Żyjemy coraz szybciej. Chcemy wiedzieć coraz więcej. Rozwój smart technologii umożliwia nam poruszanie się w internetowej przestrzeni, gwarantując szereg praktycznych rozwiązań na wielu płaszczyznach działania. Jednym z takich rozwiązań są aplikacje mobilne.

Moduły aplikacji ułatwiające aktywne uczestnictwo w targach Pet Fair:

Informacje
Umożliwia dojazd na targi. Gdziekolwiek się znajdziesz, aplikacja doprowadzi Cię na miejsce imprezy.

Transmisja wideo
Dzięki transmisji wideo na żywo, będzie można dowiedzieć się, co się dzieje na targach, jakie nowości produktowe pojawiły się na rynku oraz jakie promocje przygotowali wystawcy. Relacje z wydarzeń online, to ukłon w stronę tych, którzy, z jakiegoś powodu, będą nie będą mogli wziąć udziału w Targach Pet Fair.

Plan obiektu
Szybko poznasz plan obiektu. Dzięki aplikacji odnajdziesz interesującą Cię firmę lub każdego innego wystawcę obecnego na terenie obiektu.

Uczestnicy
Tutaj znajdziesz kompletną listę wystawców wraz z opisem i lokalizacją ich stoiska oraz z informacją o osobie do kontaktu, odpowiedzialnej za sprzedaż. Dzięki tej opcji będziesz mógł nawiązywać kontakty, wymienić wirtualne wizytówki, umawiać się na spotkania lub czatować z wybraną osobą.

Skaner QR
To czytnik umożliwiający identyfikację uczestnika, ułatwiając tym samym wymianę danych między wystawcami a odwiedzającymi.

Kod QR
To indywidualny kod dostępu do wielu miejsc. To Twój osobisty klucz, umożliwiający uczestnictwo w konkursach oraz wszystkich innym wydarzeniach towarzyszących targom.

Wizytówki
Pobierz aplikację i uzupełnij swój profil. Zostanie wtedy automatycznie stworzona Twoja wirtualna wizytówka, która pozwoli Ci na szybkie zebranie interesujących Cię kontaktów oraz ich wymianę.

Umów spotkanie
Pet Fair to trzy dni intensywnych rozmów z potencjalnymi kontrahentami.
Możesz umówić się na osobiste spotkanie z interesującym Cię kontrahentem w wybranym czasie i miejscu.

Wall
Dziel się swoją opinią, bierz udział w dyskusji. Zbieraj punkty za aktywność.

Konkurs dla sklepów
Odwiedź Modelowy Sklep na targach Pet Fair!
Chcesz założyć sklep zoologiczny lub jesteś już jego właścicielem? Weź udział w konkursie i wygraj wyposażenie do swojego sklepu.

Czat
Jeśli coś przeszkodzi Ci w dojechaniu na Targi lub inne obowiązki ograniczą twój pobyt na imprezie, możesz być dalej w kontakcie ze swoimi kontrahentami. Pisz i ustalaj warunki współpracy.

Agenda wydarzeń i szkoleń
Dzięki agendzie możesz zaplanować swoją obecność we wszystkich wydarzeniach targowych. Możesz zarezerwować swój udział na wybranym wykładzie lub szkoleniu. Zadawaj pytania, oceniaj i dziel się swoją opinią!

Lista prelegentów
Sprawdź listę prelegentów i wykładowców. Zobacz, kto, gdzie i kiedy ma swój wykład. Zadawaj pytania, oceń wykład.

Aktualności
Zobacz, jakie atrakcje zostały przygotowane na targi Pet Fair. Dzięki aktualnościom dowiesz się, co, w danej chwili, dzieje się na targach.

Powiadomienia
Ten moduł pozwala na szybką komunikację ze wszystkimi uczestnikami targów. Przekaż informację administratorowi aplikacji. Może ona dotyczyć np. promocji, konkursu czy też innej kwestii. Skierujemy ją do konkretnej grupy uczestników (wystawca, właściciel sklepu, lekarz weterynarii, groomer czy też klient indywidualny).

Feedback
Będziemy wdzięczni za wszystkie uwagi i opinie dotyczące targów. Pozwolą nam one na lepsze przygotowanie i obsługę medialną kolejnych wydarzeń.
Dzielisz się swoimi sugestiami, zbierasz punkty do nagrody!

Ankiety
Ankiety to narzędzie, które pomoże nam lepiej przygotować się do kolejnych wydarzeń. Uczestnictwo w ankietach to kolejna szansa na wygranie wielu ciekawych nagród.

Partnerzy
Lista partnerów wspierających wydarzenie.

Administrator
Skorzystaj z tej opcji, jeśli masz jakiś problem lub pytanie.
Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR