Rozwiń skrzydła

,,ROZWIŃ SKRZYDŁA” – to główne przesłanie, motto XVII edycji targów Pet Fair. To właśnie w tym roku z myślą o klientach branżowych i firmach biorących udział w targach uruchamiamy specjalną STREFĘ BIZNESU. Będzie to miejsce wspólnych spotkań, premier produktowych oraz konferencji i warsztatów. W ten sposób biznesowa formuła spotkań networkingowych zadebiutuje na targach Pet Fair. Strefa Biznesu umożliwi firmom debiutującym na rynku zoologicznym zaprezentować swoje produkty i usługi szerokiemu gronu odbiorców.

Strefa Biznesu to miejsce:

1. Spotkań networkingowych – to doskonała okazją do wymiany informacji, wiedzy oraz doświadczeń. To doskonała okazja do nawiązania kontaktów biznesowych mających wpływ na dalszy rozwój każdej firmy.

2. Wielkiego Rabatowania – akcja przygotowana przez Wystawców i adresowana do potencjalnych Partnerów biznesowych, którzy podczas trwania Targów będą mogli dokonać zamówień na preferencyjnych warunkach.

3. Premier produktowych – gdzie marki, producenci i dystrybutorzy zaprezentują swoje nowości produktowe.

4. Konferencji „Franczyza dla branży zoologicznej” – zakres tematyczny konferencji obejmuje prezentację ofert franczyzodawców, biznes mixer, warszaty dla franczyzodawców i potencjalnych franczyzobiorców.

5. Start-upów, firm i ofert debiutantujacych na rynku zoologicznym – to okazja dla nowych firm do zaprezentowania się szerszej publiczności oraz całej branży zoologicznej.

Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR