Akademia Magazynu Akwarium

W dniach 13-15 września 2019 r. podczas trwania Międzynarodowych Targów Zoologicznych Pet Fair w Łodzi odbędzie się trzecia edycja Akademii Magazynu Akwarium.

Pod padronatem AmA zorganizowane zostanie trzydniowa wystawa akwarystyczno-terrarystyczna, na której będzie można podziwiać rzadkie i zjawiskowe ryby oraz zdumiewające krewetki i kraby, zamieszkujące różne morza i oceany, a przede wszystkim jeziora i rzeki występujące na różnych szerokościach geograficznych. Na wystawie nie zabraknie również modliszek, krocionogów czy ślimaków, a nade wszystko kręgowców lądowych: bajecznych drzewołazów, osiągających spore rozmiary węży, budzących powszechną sympatię jaszczurek?

Z kolei dwudniowe warsztaty, pokazy interaktywne i prelekcje multimedialne adresowane są zarówno do początkujących adeptów akwarystyki, jak i do całych rodzin.

Niewątpliwą atrakcją dla wszystkich odwiedzających, będzie pokaz zakładania akwariów środowiskowych, akwariów biotopowych i akwariów dekoracyjnych, odbywający się na oczach publiczności.

W myśl hasła „I Ty możesz zostać akwarystą biotopowym lub roślinnym” doświadczeni hodowcy, a także cieszący się uznaniem środowiska eksperci w przystępny sposób wprowadzą w arkana tej wyjątkowej sztuki, demonstrując, jak krok po kroku wyczarować
u siebie w domu podwodny, zapierający dech w piersiach świat, który ograniczają jedynie ścianki szklanego akwarium.

Wyjdźcie z domu! Odwiedźcie strefę AmA na Pet Fair 2019 - czekamy na Was!
Więcej informacji na https://www.facebook.com/Akademia-Magazynu-Akwarium.

Międzynarodowe Targi Zoologiczne PET FAIR